שעון חכם או שעון רגיל?

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

עד לפני מספר שנים השאלה שבכותרת בכלל לא הייתה מתעוררת. מי שרצה לדעת מה השעה פשוט קנה שעון. אבל הזמנים השתנו ואנחנו איתם, כך שכיום פחות אנשים קונים שעונים רגילים, בין אם בגלל הסמארטפון שממילא נותן מענה לנושא השעה והתאריך, הסטופר והטיימר, ובין אם בגלל השעונים החכמים. ועדיין, למי שמתלבט לגבי שעון חכם או שעון רגיל, אנו מביאים מספר פרטים שיעזרו לבצע את הבחירה הנכונה.

freepik

שעון רגיל – לא נס לחו?

יש כאלו שיאמרו לכם שעל השעונים הרגילים אבד הכלח. אבל בהפוך על הפוך גם יגידו לכם שהשעון "הרגיל" הפך להיות סמל סטאטוס ואפילו יותר מבעבר, דווקא בגלל שפחות אנשים מסתובבים עם שעונים רגילים. לכן, השאלה לגבי שעון חכם או שעון רגיל בהחלט לגיטימית ובשורות הבאות נדבר על התשובות האפשריות.

נותן לי שעון רגיל?

אולי קשה לכם להאמין אבל במקרים מסוימים לשעון רגיל יש יתרונות על פני שעון חכם. לדוגמא, המחיר של שעון רגיל נוטה להיות זול משמעותית משל שעון חכם, ולא כולם יהיו מוכנים להשקיע מאות ואלפי שקלים כדי שמיטב הטכנולוגיה תהיה להם על היד. מצד שני, אם המעמד החברתי סופר-חשוב לכם, אז למרות ששעונים חכמים גם מתפקדים כיום כסמל כזה, כנראה ששעון משובץ יהלומים וזהב שעולה אלפי שקלים עדיין מושל בכיפה.

ומה נותן לי שעון חכם?

אז ככה: לקרוא לשעון חכם "שעון" כנראה חוטא למטרה. למעשה, מדובר בפלטפורמה מלאה של עולם הדיגיטל המאפשרת לנהל את החיים בצורה יעילה וחכמה. נכון, גם הוא יודע לתת שעה ותאריך אבל אלו פונקציות זניחות. בואו נתחיל בכך שהשעון יודע לעקוב אחד מדדים גופניים שלכם, למשל מספר הצעדים שהלכתם, צב פעימות הלב, הדופק וכדומה. במילים אחרות, הם בהחלט יכולים לנטר את הבריאות שלכם, בין אם אתם משתמשים בהם לצרכי כושר או שלא.

שנית, השעון הדיגיטלי מתחבר לשלל מכשירים אלקטרוניים בסביבתכם, ובפרט אל הטלפון הנייד. נכון שגם הטלפון נמצא במרבית שעות היום בהישג יד, או במספר צעדים מכם, אבל השעון החכם רק מצריך לסובב את פרק היד. באמצעותו תוכלו לענות לשיחות נכנסות בנייד, תוכלו לקבל התראות על שיחות שלא נענו, תוכלו לקבל הודעות, לשמור שירים ולשמוע אותם עם אוזניות בלוטוס, לקבל שירותי מיקום עם GPS, ועוד.

עוד חשוב לציין כי בכל שנה חלות התפתחויות מרשימות בתחום השעונים החכמים, שכבר מזמן שינו את עורם ממכשיר לשמירה על הבריאות לכדי פלטפורמה דיגיטלית מלאה. הם גם הרבה יותר עמידים בפני מים, אבק וחבלות, מגיעים עם אחריות ארוכת טווח, וישרתו אתכם נאמנה לכמה שנים טובות. אז אילו שעונים חכמים מומלצים בשבילכם? קראו חומר ברשת, היוועצו בחברים ומכרים שכבר לובשים שעון חכם, וקבלו טיפים מהמוכרים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290