פיקוח בניה מקצועי ובדק בית

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

שכר טרחה מפקח בניהמעטים הישראלים אשר מוכנים לגור בשכירות באופן קבוע וזאת מכיוון שהם מבינים כי לשאלה האם הם בעלים של בית או לא יש השפעה אדירה על החיים שלהם. ברגע שאנחנו בעלים של בית אנחנו יכולים להיות רגועים ולהיות בטוחים כי הבית הזה יאפשר לנו לחיות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. אך כאן המקום לציין כי אין דבר יותר מעצבן בחיים מאשר לגלות כי קנינו בית חדש או יש שניה ואז לגלות כי יש בו ליקויים רבים. אם קנינו בית פגום אנחנו נהיה בבעיה לא פשוטה אשר תגרום לנו הרבה יותר מאשר אי נוחות. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדרך היחידה להתגבר על האי נוחות הזאת היא לבצע בדק בית לפני הקנייה שלנו. לכן אתם צריכים לזכור כי כיום הכלל הוא שבשום פנים ואופן אסור לוותר על בדק בית לפני קניית הבית.

מדוע העלות של בדק בית לא צריכה להטריד אותי?

פעמים רבות אנשים מנסים לצמצם עלויות כמה שאפשר בעת רכישת הבית וזהו צעד מובן וחכם. אך בכל הקשור אל בדק בית אנחנו מציעים לכם לא לחסוך ולא לחשוש מן העלות של המהלך הזה ולבחור בחברה המנוסה בביצוע בדק בית כמו הדר בדק המתמחה בביקורת מבנים ובדק בית. קודם כל בדק בית באופן יחסי אל קניית בית זה דבר מאוד זול. חוץ מזה אתם צריכים להבין כי אם לא תבצעו בדק עם חברת כמו גאיה הנדסה ביקורת מבנים בית אולי תקנו בית אשר יש לתקנו בעלות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. על כן כאשר אתם מבצעים בדיקה של הבית שלכם אתם למעשה חוסכים לכם כסף רב וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו.

האם כל קבלן יכול לבצע בדק בית?

כאן המקום לציין כי בדיקה של הבית מחייבת מומחיות עצומה וידע רב בבניה ולכן מומלץ לשכור שירותיו של מפקח בניה , בליקויים, בבטיחות והנדסה. על כן ממש לא כל קבלן יכול לבצע את הבדיקה ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על קבלן רשום או על קבלן מנוסה ככל שיהיה. למעשה בדיקה איכותית של הבית ומציאת הליקויים אפשר לבצע רק עם מהנדס מומחה אשר זהו המקצוע שלו. ההבדל בין בדיקה אשר מבצע מהנדס אשר זוהי המומחיות שלו ובין בדיקה אשר מבצע קבלן הוא הבדלן עצום וכדאי לכם לקחת בחשבון את הנושא הזה לפני שאתם מזמינים חברת בדיקה אשר תבחן את הבית שאתם עתידים לקנות ותצביע על ליקויים בו.

מדוע גאיה הנדסה ביקורת מבנים היא החברה הטובה בשוק לבדק בית?

לאורך השנים קנתה לא גאיה הנדסה ביקורת מבנים שם ומוניטין של חברת בדק הבית הכי טובה בשוק הישראלי. את התואר הזה הרווחנו בגלל שאנו משקיעים מאמצים אדירים בכל בדיקה ובדיקה שאנו מבצעים וזאת בכדי לתת ללקוחות שלנו את הפתרון הטוב ביותר ולהבטיח כי הם ייכנסו לבית שלהם בראש שקט כאשר הם יודעים שאין בו בעיות או ליקויים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290