ניקיון בתים בזול

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

בית פרטי הוא מקום מגורים אישי, שקט, שרבים היו נותנים כדי לחיות בו להתפנק בכל תנאי המחיה שהוא מספק.

אך עם כל ההנאה והיופי שבבית פרטי וגדול מגיעה גם האחריות על הבית, ההתעסקות באחזקה המרובה שהוא דורש, במטבח הגדול וברהיטים המרובים שיש בו, ניקוי ספות עור ושטיחים, וטיפול ואחזקת הגינה שמגיעה יחד עם הבית.

יחד עם זאת, אפשרי להחזיק בית שכזה, ולא להתמוטט מעייפות אחרי כל פעם שמנקים אותו. בביצוע המשימה הזו תוכל לסייע לכם חברת ניקיון בתים בזול, אשר תציע לכם מגוון שירותים לניקיון הבית, ביניהם גם ניקוי ספות, שעל מחיר שירות זה תוכלו לדעת יותר ממחירון ניקוי ספות של חברה אליה תפנו.

 

שירותים המוצעים על ידי חברת ניקיון

אם תפנו לחברת ניקיון בתים בזול, לקבלת סיוע באחזקת הבית הפרטי המדהים שלכם, תופתעו לגלות כמה גדול מבחר השירותים שמציעה חברת הניקיון:

  1. ניקיון בסיסי – כמובן שכל חברת ניקיון תציע לכם תוכנית של אחזקה שוטפת לבית, ובה שטיפה לכל הבית, ניקוי ארונות מטבח, מכשירי מטבח, קירות וארונות בחדרים.
  2. ניקיון שטיחים – אם אתם מתגאים במגוון שטיחים ברחבי הבית, חברת הניקיון תציע גם ניקיון שטיחים, עם חומרים המותאמים עבור כל סוג שטיח, ועם כלים מתאימים.
  3. ניקוי רהיטים מקצועי – היתרון הנוסף בחברת ניקיון הוא שהיא מספקת שירותי ניקיון רהיטים, אשר מבוצעים על ידי כלים וחומרים ייעודיים. ואם למשל תרצו לערוך ניקוי ספות עור, תוכלו לעיין במחירון ניקוי ספות של החברה, ולשקול הזמנת שירות זה מהחברה.
  4. פוליש לרצפה – תוכלו לרכוש מהחברה גם שירותי פוליש מקצועיים, המותאמים לסוג הרצפה שיש לכם, למנוע נזק לרצפה על ידי פוליש עצמאי.
  5. הדברת  מזיקים – כדובדבן שבקצפת, חברות הניקיון מספקות גם שירותי הדברה, הכל כך נחוצים למי שמחזיק גינה ויוגע מהי בעיית מזיקים תקופתית.

 

למה לבחור בחברת ניקיון ולא במנקה?

בטח תשאלו למה לגרום לעצמכם לכאב ראש ולחפש חברת ניקיון בתים בזול, להתעסק בחתימת חוזה ובבירוקרטיה, כשאפשר למצוא לכם איזו בחורה צעירה, המציעה שירותים זולים יותר, ואיתה אפשר לעבוד ללא כל התעסקויות? אז זהו, שרכישת שירותי מנקה חוקית מהווה התעסקות גדולה יותר מאשר עם חברת ניקיון, כיוון שתצטרכו לנהל איתה יחסי עובד מעביד, לשלם הפרשות לביטוח לאומי ולפנסיה, ותאמינו שאתם לא רוצים להכנס לבלאגן הזה.

כמו כן, יש עוד מספר סיבות למה תעדיפו לחפש חברת ניקיון בתים בזול, ולא להעסיק מנקה:

  1. המנקה לא תוכל לספק לכם שירותים מקצועיים כגון הדברה, פוליש וניקוי רהיטים, אותם תוכלו לרכוש במחיר מיוחד עם שירותי הניקיון. אז אם תרצו לערוך ניקוי ספות, זה אפשרי רק דרך חברת ניקיון, אשר בפניה אליה תוכלו לעיין במחירון ניקוי ספות, ולבחור בשירות המתאים לכם, כגון ניקוי ספות עור.
  2. במקרה והמנקה תעשה לכם פנצ'ר, תצטרכו לחפש באופן מיידי עובד אחר, מה שלא יקרה לכם ברכישת שירותי חברת ניקיון, אשר תדאג לכם לעובד מחליף בזמן קצר ביותר.

 

ניקיון בית פרטי מחייב סיוע של חברת ניקיון?

כמובן שלא כולם חייבים סיוע של חברת ניקיון בתים בזול, על מנת להסתדר עם בית פרטי. אבל אם אין לכם יותר מדיי זמן פנוי, ואתם מקדישים הרבה זמן לעבודה, או שסתם צריכים שירות מקצועי כגון ניקוי ספות עור, אל תהרהרו יותר מדיי, העיפו מבט על מחירון ניקוי ספות של החברה, והזמינו את שירותי החברה אביב ניקיון שירותי ניקיון מבריקים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290