מגרשים מופשרים למכירה – א.ב מוראנו

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

חברת א.ב מוראנו מציעה מגוון מגרשים מופשרים למכירה באזורי הביקוש המובילים בישראל. עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להיכנס להשקעת נדל"ן לקראת הפריחה בענף שעתידה להגיע בשנת 2021 לאחר הנפילה של שנת 2020. 

חברת א.ב מוראנו משווקת קרקעות למכירה שכדאי לכם לבדוק בדיוק עכשיו לפני ששוק הנדל"ן שוב חוזר לעצמו והמחירים של הקרקעות, כמו גם של הדירות יעלו וכבר עולים! אין מה לעשות, החיים הם גלגל וכל דבר שעולה, סופו לרדת, אך גם ההיפך. לאחר השיתוק הגלובלי בתחום הנדל"ן במחצית הראשונה של שנת 2020, כבר בחצי השני של אותה שנה התחילו לראות מגמות חיוביות בשוק הנדל"ן. אמנם הנדל"ן המסחרי טרם התאושש אך גם הוא בדרך לשם וכשזה יקרה תהיו בטוחים שתחום הנדל"ן המסחרי יחזור לשיא כוחו. אנשים ישובו אל הקניונים ומרכזי הקניות ביתר שאת לאחר שהקורונה שיתקה את כולם, שישבו כמעט שנה בבית!

שלא יהיה לכם ספק, אנשים ירצו לפצות על כך, לצאת החוצה, לראות ולהיות במחיצת אנשים אחרים ומרכזי הקניות יפרחו וישגשגו יותר מאי פעם! ככה זה עובד וממרום שנותינו וניסיוננו למדנו כבר לזהות ולהבין את המגמות הללו בזמן שהן קורות, לא דקה מאוחר מדי ולכן אנו מציעים את הניסיון שלנו ורותמים אותו עבור משקיעי נדל"ן חדשים שיצליחו וייהנו מהניסיון שלנו.

שטח חקלאי למכירה – א.ב מוראנו – מגרשים מופשרים למכירה

מגרשים מופשרים למכירה תמיד היו ויהיו הבוננזה של שוק הנדל"ן. ברגע שיש לכם קרקע למכירה, לא תמיד בטוח שהקרקע תופשר, תאושר ותוכשר לבנייה וכך ניתן יהיה למכור אותה ברווח גדול לקבלן למשל. מגרשים מופשרים למכירה לעומת זאת עולים יותר מהסיבה הפשוטה שהם כבר ערוכים ומזומנים לבנייה עליהם ובשל כך מחירם גם גבוה יותר ממגרשים שטרם עברו את התהליך ומחכים לאישורי העירייה, מנהל קרקעי ישראל וכדומה. 

א.ב מוראנו מציעה שטח חקלאי למכירה ומגוון מגרשים מופשרים למכירה באזורי הביקוש ובמחירים אטרקטיביים שעומדים לעלות, כפי שהסברנו, שנה הבאה, יחד עם כל שוק הנדל"ן. זאת ההזדמנות האחרונה שלכם לעלות לרכבת ולמצוא מגרש המתאים לתקציב שלכם מתוך שורה של מגרשים מופשרים למכירה שאנו מציעים ומשווקים בימים אלה. מוזמנים לקבוע פגישת לא מחייבת לקבלת מידע נוסף על הפרויקטים הללו!

מגרשים מופשרים למכירה – קרקעות למכירה – א.ב מוראנו

לרשותכם מגוון מגרשים מופשרים למכירה עם פוטנציאל רווח גבוה וסיכון מזערי בשל העובדה שאלו מגרשים מופשרים למכירה, כלומר כבר עברו הפשרה ומכאן והלאה רק הולכים להתחמם וללהוט לקראת סוף שנת 2021, אז שוק הנדל"ן יהיה כבר יקר מדי למשקיעים שרצו להיכנס בשלהי 2020 והשתהו, כל אחד מסיבותיו הוא. אנו לא כאן לשכנע אתכם להשקיע או לרכוש שום דבר אלא רק לעזור לכם להגשים את החלום להיות משקיעי נדל"ן, בתחום המניב, הבטוח והרווחי ביותר במאה האחרונה ולמעשה גם במאה הקודמת. למה? פשוט מאוד: אנשים כל הזמן מתווספים, רמת החיים עולה והגיל הממוצע עולה יחד איתה. הקרקעות לעומת זאת ממש לא מתרבות ולא מתרחבות ואותו מלאי של אדמה נשאר כשהיה מראשית הבריאה. מצב זה הופך את שוק הנדל"ן אטרקטיבי יותר ויותר משנה לשנה, מעשור לעשור, ממאה למאה. כן זאת המציאות וזאת פשוט עובדה ומי שמבין זאת יודע היכן נמצאות ההשקעות הטובות והמשתלמות ביותר ללא עוררין.

שטח חקלאי למכירה באזור הביקוש הטובים ביותר בישראל – א.ב מוראנו

מחפשים מגרשים מופשרים למכירה? מוזמנים ליצור קשר ולהגיע לפגישת היכרות בה נציג בפניכם את הנכסים שלנו, מגרשים מופשרים למכירה ונכסי נדל"ן אחרים, מסחריים או פרטיים, המתאימים לצרכים ולרצונות שלכם, לאופי ולתקציב שלכם. אנו מודעים לכך שלא קל להיכנס לתחום שאתם לא מכירים ובוודאי להשקיע סכומי כסף גדולים עבור משהו שכביכול מוצג בפניכם רק על הנייר. אך אנו בטוחים שלאחר שתקשיבו לנו ותראו מה יש לנו להציע, תשמחו להתקדם הלאה אל השלב הבא בביטחון מלא. למה? מכיוון שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ואנו מאתרים אך ורק את הנכסים האיכותיים ביותר שמספקים לנו ביטחון מלא לאחר בדיקה מקיפה שך סטטוס הקרקע, מי הבעלים, האם יש שעבודים או הערות אזהרה על הנכס ובמידה ונתקלו בנכס שאין לנו ביטחון מלא של 100% בו, אנו לא ממשיכים אתו וכך גם אתם צריכים לעשות.

א.ב מוראנו – מגרשים מופשרים למכירה במחיר אטרקטיבי ללא סיכון, כולל בטחונות! 

מחפשים מגרשים מופשרים למכירה? הגעתם לכתובת הנכונה. מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר לקביעת פגישה ללא התחייבות במשרדינו ולקבל מידע פנימי על הפרויקטים, המגרשים והקרקעות שאנו משווקים כעת לקראת שנת 2021. אלו מגרשים מופשרים למכירה בעלי כל האישורים הדרושים המאפשרים לכם להיות הבעלים האחרונים לפני המכירה לקבל המבצע בנייה על הקרקע או לבנות בעצמם את יחידת הדיור שלכם, בית פרטי, וילה או מה שניתן לבנות על הקרקע המופשרת במסגרת החוק ותנאי המגרש, לפי שיוך התב"ע שלו והמיקום בו הוא נמצא.

אם אתם רוצים להפוך למשקיע נדל"ן אתם לא חייבים להכיר את כל החוקים והתקנות הקשורים למכירת קרקע במידה ויש חברה מקצועית המלווה אתכם ומקנה לכם שירותים אלה. כמובן שהיה עדיף שתכירו כל פרט ופרט אבל בתור משקיעים התפקיד שלכם הוא לסמוך על החושים שלכם וללכת עם מי שנראה לכם מתאים לכך. משקיע לא חייב להבין כל פרט קטן אך הוא בהחלט צריך להיות מעורב ואנו פועלים מול המשקיעים שלנו בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך ומאפשרים להם לדעת כל פרט שירצו לגביי הקרקע, העסקה וכל פרט אחר, בשיתוף מלא איתם עד להשלמת העסקה לשביעות רצון כל הצדדים המערבים בכך. 

האם שוק הנדלן" לא נכנס לקיפאון של כמה שנים עכשיו?

מיש אומר לכם את זה או שאינו מבין בתחום או שפועל משיקולים זרים. כפי שאמרנו בתחילת הכתבה שוק הנדל"ן שספג את הפגיעה הקשה ביותר בזמן הקורונה הוא גם זה שיחזור וכבר חוזר לכושר מלא! קרו כמה דברים משמעותיים מאוד נכון לעכשיו בשל הקורונה, כגון מעבר של משפחות לגור מחוץ לעיר ולשם כך צריך אדמות, קרקעות ומגרשים! שוק הנדלן בנישה זו של קרקעות, מגרשים ואדמות מופשרות עומד לחוות פריחה אדירה ותנופת בנייה שלא הייתה שנים רבות! 

אם יצא לכם לעקוב אחר מניות הנדל"ן ומניות חברות הבנייה כולל מניות חברות ה-'עשה זאת בעצמך' אתם יכולים להבין שאנשים משקיעים יותר זמן וכסף בבתיהם הפרטיים, בשיפוץ והוספת חדרים ובמעבר לבתים צמודיי קרקע. אמנם עד היום בתים אלה כבר היו יקרים יותר, אך עכשיו  כשהביקוש עולה, המחירים יעלו אף יותר ורק מי שידע לתפוס את זה בזמן אמת וייכנס להשקעה בתחום, ירוויח! 

נשמע מעניין? מוזמנים לקבל עוד מידע, להגיע אלינו ולראות פרויקטים ומגרשים מופשרים למכירה שאנו מציעים, לשאול כל שאלה שיש לכם ולקבל טיפים והדרכה, גם אם בסופו של דבר תבחרו שלא להשקיע עכשיו או להשקיע אם חברה אחרת! בהצלחה לכולם!

 

א.ב מוראנו – קרקעות למכירה

שלמה המלך 37, קרית אונו 5542133

טלפון: 03-949-9669

abmoreno.co.il

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290