כל מה שרציתם לדעת על בטון ומשאבות

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

אם אתם לפני בניית בית פרטי או בניין מגורים משותף, כדאי מאוד שתדעו את עלות הבנייה שעליכם לשלם במהלך הבנייה עצמה. בניית מבנה דורש לא מעט חומרי גלם איכותיים על מנת לבנות את הבית שלכם בצורה חזקה ויציבה לאורך שנים רבות. לכן חושב לברר את איכות החומרים בטרם תהליך הבנייה עצמו, מהו מחיר בטון, כמה עולה קוב בטון? באילו משאבות בטון עושים שימוש בבנייה האם במשאבת בטון מייקו או במשאבת בטון רדימיקס? על מנת לדעת בוודאות את המחיר שעליכם לשלם על משאבות בטון מייקו או משאבת בטון רדימיקס כדאי לכם לקרוא את המאמר שלפניכם.

 הכל על בטון ! אז כמה יעלה לכם קוב בטון?

אם אתם מעוניינים שהבית שלכם יבנה מבטון כדאי שתדעו את כמה עולה קוב בטון. מחיר בטון מושפע מגורמים שונים בשטח בין אם זה כמות הבטון, איכות חומרי הגלם שחייבים לאשר אל מול מפקח בניה המנהל לכם את הפרויקט, גודל השטח לבנייה ועוד. באמצעות מחיר בטון נוכל לדעת בוודאות כמה עולה קוב בטון וכמה עלינו לשלם. כך למשל שק במשקל 25 ק"ג בטון אפור יעלה לכם בין 22-24 ₪ ואילו 80 שקים של קוב בטון אפור יעלו לכם 262-345 ₪. אך אם תחליטו על שק בטון מהיר אפור שמתקשה תוך שלושים שניות תשלמו עליו בין 29-33 ₪. כך שמה למשקל הבטון השפעה גדולה על מחיר הבטון עצמו. מעבר לכך, ככל שתצטרכו יותר מלט בעבודת הבנייה מחיר הקוב שתשלמו יהיה גבוהה יותר. כלומר, שימוש במלט בכמויות גדולות מעלה את מחיר הבנייה, וזאת מפני שככל שיש מלט בבניין מחיר המלט זול יותר בהתאם לדרגת הסומך של הבטון. דרגה נמוכה יותר תדרוש פחות שימוש בחומר המלט ותהיה לרוב זולה יותר אך לא איכותית כמו בנייה שיש בה שימוש שכיח במלט, לכן חשוב שתזכרו זאת טוב בעת קבלת מחיר קוב לבטון.

כמה עולה מפקח בניה לעבודות בטון ? הכל בהתאם לאופי וסוג הפרויקט.

מהי משאבת בטון מייקו?

משאבת מייקו היא למעשה משאית עם מערכת שאיבה שמגיעה לעיתים עם מנוף קצר של 20-30 מטר. המשאבה שואבת את הבטון ודוחסת אותו בצינורות למרחקים וגבהים גדולים מאשר משאבת בטון אחרות. המשאבה מולבשת על גבי משאיות עם מנוף קצר של בין 20-30 מטרים כאשר מערכת צינורות הגומי שלה שמתנים בהתאם לצורך ולאורך ויכולים להגיע עד 300 מטרים אורך.באמצעות משאבת המייקו יוצקים את הבטון באתר הבנייה. משאבת במייקו יכולה להגיע למקומות שאין להם גישה ואף דרך חלונות ופתחים שונים לכן השימוש במשאבה זאת הוא שכיח ביותר בעבודות הבנייה. משאבת בטון מייקו יקרה ולכן משאבת בטון מייקו מחיר אינה בשימוש בכל בנייה. השימוש במשאבת מייקו מתבצעת לרוב בהרחבת בתים, יציקת מרפסות, עבודות ביצוע חיזוקים שונים במסגרת תמ"א 38 ועוד. לכן חשוב שתברר על משאבת בטון מייקו מחיר בטרם תשתמשו בה בעת העבודות בשטח. משאבת בטון מייקו מחיר יכולה לנוע בין 34-850 ₪ תלוי במנופים שיש להם ובשימושים שיש צורך בה.

יתרונות משאבת בטון מייקו

הודות למשאבות בטון מייקו ניתן ליהנות משלל יתרונות על פני סוגי משאבות אחרות בשוק. ראשית, משאבות מייקו מגיעות למקום שאין בהם גישה בקלי קלות הודות למנוף שלהם. שנית, משאבות מייקו מייעלות את זמן הבנייה ועובדות בצורה מהירה ויעילה ולא מבזבזות זמן רב. שלישית, ניתן להשתמש במשאבות אלה למגוון פעולות שונות כגון: יציקת מרפסות, הרחבת בתים, עבודות חיזוקים למיניהם ועוד. רביעית, המשאבות יכולות להגיע לגבהים גבוהים ביותר הודות למנוף של המשאבה שמגיע עד 300 מטרים גובה.חמישית, הודות למערבל שעל המשאית נחסך מאיתנו זמן רב להכין את הבטון בשטח, וזאת מאחר שהבטון מוכן במפעל עצמו ורק מגיע על גבי המשאבה שהוא מוכן לאתר, כך שכל מה שנותר זה רק להשתמש בחומר הבטון עליו לעבודות הבנייה בשטח.

מהי משאבת בטון רדימיקס?

משאבות בטון רדימיקס הן משאבות אשר כוללת מערבל על גב המשאית שאיתו מערבלים את הבטון ועובדים עימו בשטח עצמו. מחיר קוב בטון רדימיקס שונה בהתאם למשקל שהוא שוקל, לאיכות החומרים בו ועוד. מחיר קוב בטון רדימיקס נע בין 1500-3999 ₪. כלומר מחיר קוב בטון רדימיקס כולל הובלת חומר מהמפעל, רכב ערבול יומי והשכר של אותו בעל מקצוע שמפעיל את מערבל הבטון עד לאתר ומשתמש בו ישירות. אם אתם צריכים מערבל בטון קטן בעלות יומי שיהיה באתר תצטרכו לשלם בין 129-249 ₪ עבור מערבל זה.

יתרונות משאבת בטון רדימיקס

הודות למשאבת בטון רדימיקס ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים: המשאבה נוחה ופשוטה לשימוש ויכולה לערבב סוגים שונים של חומרים מעבר לבטון כגון: חצץ, אדמה או מזון ועוד. המשאבה אינה דורשת חשמל ומופעלת באמצעות התקנת מכונה הידראולית. קל להוביל את המשאבה ממקום למקום. החומר עצמו נעשה במפעל וכל מה שנותר זה להוביל אותו לאתר הבנייה עצמו, דבר שחוסך זמן רב וכסף, וכך למעשה אנו לא מבזבזים זמן מיותר. המערבל עמיד עד מאוד ויש לו ביצועים גבוהים ביותר.

הודות ליתרונות של כל משאבה תוכלו להתאים את סוג המשאבה שאתם צריכים לבנייה שלכם, כלומר אם מדובר על אתר בנייה שקשה להגיע למקומות שונים אליו על מנת לעבוד תצטרכו לעבוד עם משאבת בטון מייקו, אך אם מדובר על אתר בנייה שיש צורך לעבוד בה עם מערבל בטון רצוי מאוד להשתמש במשאבת רדימיקס שתקל עליכם מאוד את עבודת השטח ותחסוך לכם זמן וכסף מיותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290