בטון מוחלק | כל המידע על ריצוף מבטון מוחלק

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

בטון, אותו חומר שמשמש כבר שנים לבניה של מבנים, מפעלים, חניון ועוד הפך בשנים האחרונות לריצוף יוקרתי ומודרני הנמצא בבתים פרטיים ומהווה תחליף למרצפות הקרמיקה הישנות והמוכרות.

מה זה ריצוף מבטון מוחלק

ריצוף בטון מוחלק זהו למעשה ריצוף באמצעות יציקה של שכבה אחת בשטח רחב ללא כל מחיצות, למעשה לוקחים בטון, יוצקים אותו ומשתמשים בו כתחליף לריצוף הבלטות הסטנדרטי שאנו מכירים. לאחר היציקה עושים בו חלוקות עדינות בהתאם למה שרוצים ואוהבים ויוצרים ריצוף בהתאמה אישית.

מדובר על חומר חזק ועמיד אשר מחזיק מעמד שנים רבות ועמיד לנזקים שונים שמרצפות רגילות עלולות להיפגע מהם למשל אם נופל פטיש על רצפה רגילה סיכוי מאוד גבוה שהוא ישבור את הבלטה בעוד שאם הוא ייפול על בטון לא יקרה דבר. זהו סוג של ריצוף שבמידה ואתם מחליטים לחדש ריצוף בבית קיים יש לפרק את הריצוף הקיים משום שלא ניתן לצקת אותו על רצפה קיימת.

ריצוף בטון מוחלק או עם מיקרוטופינג בבניין מגורים מצריך אישור של מהנדס קונסטרוקציה שהבניין אכן יכול לעמוד במשקל של הבטון משום שמדובר על חומר מאוד כבד ולא כל בניין יכול לעמוד בזה.

מה היתרונות והחסרונות של שימוש בבטון מוחלק

ריצוף בטון מוחלק הוא בעל מספר יתרונות למשל אפשר לבצע ריצוף גם בתוך הבית וגם בגינה, ניתן לחלק אותו לכל גודל שרוצים זה יכול להיות סימטרי או א-סימטרי, הכל תלוי בטעם האישי, בנוסף הוא לא צריך מילוי באמצעות רובה מה שגורם לרצפה להראות משטח אחד חלק ואחיד ואחד הדברים החשובים הוא שקל לנקות אותו ולתחזק אותו באופן שוטף שכן לאחר שהוא מתייבש מורחים עליו סילר.

לצד היתרונות יש גם חסרונות מסוימים למשל מדובר על ריצוף מאוד יקר ביחס לסוגי ריצף אחרים ובנוסף בשל סוג החומר ככל שעובר הזמן נוצרים בו סדקים קטנים כך שיש אנשים שלא יאהבו את המראה וחשוב לקחת את זה בחשבון. אחת הבעיות המשמעותיות ברצפת בטון זה שבמידה ויש נזקים בצנרת שדורשים הרמה של בלטות, במקרה של רצפת בטון יהיה צורך לשבור אותו ולא ניתן יהיה להרים חלק מסוים כמו שאפשרי כאשר יש מרצפות סטנדרטיות. מבחינה של הגוון, הוא יכול להיות שונה ממה שבחרתם ולא תמיד תקבלו בפועל את מה שאתם רוצים, זה משהו קשה לשליטה. יש אפשרויות שונות לריצוף אפשר ליצור בו הטבעות של תבנית שאוהבים, אפשר לשים בטון צרוב שמקנה לו גוונים מיוחדים

 

 

PEXELS

 

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290