מהו מכון בקרה

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

ודאי שמתם לב שבשנים האחרונות קצב הבנייה בישראל רק הולך ועולה, כשמידי תקופה צצות שכונות חדשות, בניינים גבוהים יותר ודירות ריקות שרק מחכות לאכלוס. איך מצליחים לעמוד בקצב הבנייה מבחינת ביקורת איכות? איך מוודאים שכל הקבלנים וחברות הבנייה אכן עומדים בתקנים השונים של הבנייה בישראל? מכון בקרה מקבוצת מילגם נוצר בדיוק עבור המטרה הזו, כשאנשי המקצוע מטעמו בוחנים מקרוב מבנים שונים והאם הם אכן עומדים בתקנים ודרישות הבטיחות בהתאם לתקנות הבנייה מבחינת יציבות, אוורור, מיגון, תברואה ועוד.

 

מכון בקרה מקבוצת מיגלם – רוצים את הטוב ביותר עבורכם

רגע לפני שנבין מהו בעצם מכון בקרה מקבוצת מילגם נציין שאת הביקורת הזו לא חייבים לבצע כשמדובר בבנייה פשוטה כדוגמת בתים צמודי קרקע. עם זאת, ההמלצה היא לעולם לא לוותר על בקרת האיכות, אין לדעת מה יוליד יום וכדאי לטפל בכל הבעיות לפני האכלוס – עדיף מלמצוא את עצמכם חוטפים תביעות מדיירים חדשים.

 

מכון הבקרה מלווה תהליכי תכנון ובנייה של יחידות דיור בפרויקטים בישראל, ומבצע בדיקה מקצועית בכדי להעלות את רמת תכנית הבנייה המקורית כשהשאיפה היא להגיע לתוצאה סופית מושלמת שעומדת בכל התקנות והחוקים בתחום הבנייה בארץ. בנוסף לכך;

        •          בקרי תכן מקצועיים מלווים את פרויקט הבנייה גם בשלב ההקמה והבנייה בפועל, על מנת לוודא שמתקיימת המשכיות בין תכנית הבניה המקורית ובין הוצאתה לפועל.

        •          לאורך כל הפרויקט מתקיימות ביקורות בהתאם לתכנית שנקבעה מראש מול האחראי על הביצוע מטעם הקבלנים או היזמים. את הבדיקות והביקורות מבצעים מהנדסים והנדסאים, יועצים מומחים ואדריכלים מטעם מכון הבקרה בעלי ניסיון רב שנים בליווי ופיקוח על פרויקטים שונים.

        •          המכון מבצע בדיקות של תכניות בטיחות ומיגון אש, כולל הנפקת אישורים שונים בהתאם לחוק.

        •          ביצוע בדיקות אינטגרציה למערכות השונות בבניין לקראת סיום הקמת המבנה, כולל בדיקת כיבוי אש, אוורור ומיגון ועוד. היה וכל המערכות עומדות בתקנים השונים, המכון ינפיק אישור סופי להשלמתם. במידה ולא, יש לבצע תיקונים ושדרוגים בהתאם להמלצת התכן, ורק לאחר ביקורת נוספת ואישור סופי ומוחלט, יתקבל אישור.

 

בנייה מרובה משמעותה כשלים רבים שעלולים לצוץ

כשבונים כל כך הרבה ובזמן קצר כל כך, עלולים לצוץ לא מעט כשלים שנפלו בין הכסאות עוד בשלב התכנון. מטרתו של מכון בקרה מקבוצת מילגם היא למנוע סיטואציה כזו שבה מאכלסים מבנה שלא רק שאינו מוכן לאכלוס, אלא גם עלול לסכן את המתגוררים בו. מדובר בעבודה שיכולה להציל חיים ממש, ומובן שמסיבה זו אין לזלזל בה או להתעלם מהצורך הממשי של ליווי מקצועי וביצוע מעקב וביקורות אחר תהליך הבנייה.

 

כך, אם גם אתם עומדים בפני תחילתו של פרויקט בנייה גדול, מכון בקרה מקבוצת מילגם מזמינים אתכם להיעזר בשירותנו המקצועיים, וביחד נוודא שהפרויקט החלומי שלכם יוצא לפועל והופך למבנה אמיתי ויציב שממש בקרוב, יהפוך לבית עבור אחרים. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290