מהנדס מפקח בניה

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

מיזמי בניה פרטיים צריכים להתבצע בליווי צמוד של מפקח מוסמך. כמו כן, כדאי שהמפקח יהיה בעל הסמכה של מהנדס – וכאן בדיוק כדאי לברר כמה דברים מראש.

מהנדס מפקח בניה במיזמים פרטיים

מיזמי בניה פרטיים מחייבים אנשים מן השורה לעקוב מקרוב אחר קצב התקדמות הפרויקט. השאיפה העיקרית של לקוחות פרטיים היא כמובן לחסוך זמן והוצאות, אך בעיקר לגרום לחזון שלהם לקרום עור וגידים. מצד שני, לרוב האנשים הפרטיים אין את הידע המקצועי והניסיון הנדרש על מנת לנהל מיזמים בענף הבנייה. כאן עולה הצורך במפקח בניה שלוקח אחריות על השלבים השונים – ודואג שהפרויקט יתבצע על הצד הטוב ביותר.

למה צריך מהנדס מפקח בניה?

הסמכה בסיסית של מפקח בניה ניתנת בכפוף לקורס מקצועי ואישור של משרד הפנים. בתוך כך, תמיד עדיף שמפקח הבניה יהיה בהכשרתו גם מהנדס. כאשר מפקח הבניה הוא מהנדס, קל לו יותר לעקוב אחר שלבים שונים בפרויקט ולחשוף בזמן ליקויי בניה נפוצים. יתרה על כך, גם לקוחות פרטיים מרגישים רגועים יותר כאשר מפקח הבניה שעומד לצדם הוא מהנדס מוסמך. המהנדס מלווה את הפרויקט משלב הגשת התכניות ועד ביצוע עבודות הגמר והוא גם פוקד את אתר הבניה לעיתים קרובות.

בדיקת היתכנות בעזרת מהנדס

הערך המוסף בשירותיו של מהנדס בא לידי ביטוי עוד לפני שמיזם בניה יוצא לדרך. באופן עקרוני, הרבה אנשים פרטיים חושבים למשל לרכוש שטח ולבנות עליו בית. במקרים אלה הם עלולים להיתקל בסירוב של הרשות המקומית או לבזבז זמן על תכנית הנדסית שאין לה היתכנות בשטח. לחילופין, מפקח בניה שהוא גם מהנדס יבצע עבור לקוחות פרטיים בדיקת היתכנות. בדיקה כזו חוסכת זמן ועוגמת נפש לאנשים פרטיים ובעזרתה ניתן להתמקד במיזמים רלוונטיים בלבד.

מהנדס שהוא גם מנהל

אחד ההיבטים החשובים בשירותי פיקוח בניה פרטית ללקוחות פרטיים הוא הניהול. מלבד כל הנושא של ליווי הנדסי ואדריכלי, המפקח נדרש לנהל את העובדים ואת שיתוף הפעולה בין הקבלן לאנשי המקצוע. ניהול של כל הגורמים המעורבים במיזמי בניה פרטיים הוא בעל חשיבות עצומה להצלחת הפרויקט ולעמידה בתקציב. לפיכך, מומלץ לבחור לתפקיד מהנדס שהוא גם מפקח בניה וגם מנהל עם ניסיון.

עמידה בדרישות המפקח המהנדס

מהנדס בניין שנבחר לפקח על ניהול הביצוע מחייב את הקבלנים ליישר קו לפי הדרישות שלו. בעזרת הניסיון של המהנדס אפשר לזהות סכנות, לבדוק חלופות לרכישת חומרי בניה ולשמור על לוח הזמנים. כמו כן, המפקח יכול להתריע על סכנות הנדסיות תוך כדי הפיקוח כי יש לו את ההכשרה המתאימה. כך למעשה מרכזים הלקוחות הפרטיים את שירותי פיקוח הבניה תחת קורת גג אחת ובצורה אפקטיבית.

באגס הנדסה ופיקוח ישמחו לצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות פרטיים שנהנים מליווי צמוד של מפקח בניה. כעת כדאי לך להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם.

 

מהנדס מפקח בניה

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290