לא ייאמן! זה הדבר הכי חשוב בשיפוצים…

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

בזמן שרבים חושבים כי בחירת קבלן השיפוצים, היזם והאדריכל – היא הבחירה החשובה ביותר שיש לבצע: מצטרפים לשורת אנשי המקצוע שחייבים להיות מומחים ויעילים, גם מפקחי הבנייה, בעוד שמדובר באנשי מקצוע שתפקידם הוא החשוב ביותר במערך שיפוצים, או בהקמת מבנה חדש.

החשיבות הרבה נוצרת משום שמפקח בנייה יפקח על הפרויקט, ילווה את בעלי הנכס, ישמור על המבנה מתקלות וטעויות בנייה, ויספק פיקוח על תיקונים ושינויים, על פי הצורך. לדוגמא: מפקח בנייה חייב לוודא כי עבודה בגובה אשר מתקיימת במבנה  מתבצעת בצורה הבטיחותית ביותר, כמו גם היעילה ביותר. לכן חשוב שאיש מקצוע זה יכיר כל שלב בתכנית ויהיה חלק בלתי נפרד ממהלך העבודה. אבל מה תפקידם של מפקחי בנייה? הכול בהמשך.

בנייה ושיפוץ נכסים הן פעולות אשר נועדו מנת לשפר את מראה וחוזק המבנה, להפוך אותו לתקין ובטוח יותר, כמו גם ראוי להשכרה או מכירה. בזמן שאתם מבצעים שיפוצים – אתם גם מאפשרים איכות חיים במבנה, וגם מעלים אוטומטית ובמידה רבה את ערכו של הנכס. לכן חשוב כי כל שלב בתהליך, יעשה על הצד הטוב ביותר.

מפקח בנייה – לא מתחילים לעבוד בלעדיו!

כפי שהזכרנו, אחד מאנשי המקצוע שחשוב שיהיה לצידכם במהלך הבנייה, הוא מפקח בנייה שחייב להיות בעל ידע הנדסי מוכח וידע של קונסטרקטור וקבלן רשום. מפקחים אלה יכולים להיות חלק ממערך של חברות בנייה שיספקו את שירותיו של איש המקצוע ואת ביקוריו בעת התהליך, או שניתן לשכור איש מקצוע חיצוני שיפקח על הנעשה.

אחריות וסמכות של בעל המקצוע

מפקח בנייה עליו להיות סוג של חוליה מקשרת בין הקבלן האדריכל ובעל הנכס, זאת כדי לאפשר עבודה שמתקיימת באופן יעיל ובמתכונת נכונה. למפקח ישנן סמכויות וידע שיעזרו לאתר ליקויים, לזהות טעויות, לשנות אלמנטים ותוכניות, זאת בהתאם לבטיחות ולפרקטיות של המבנה.

איש המקצוע יהיה אמון על כמה שלבים בעת תהליך הבנייה והשיפוצים, בעוד שהשלבים הם:

שלב הנחת היסודות ובנייה השלד.

מפקח בניה שיפוצים יהיה נחוץ בעת קידוחי בטון וחיזוק מבנים.

איש המקצוע יבחן עבודות של הקמה או הורדת קירות, כמו גם בעת בניית אלמנטים מגבס.

המפקח יבחן כלונסאות ומוטות ברזל, כמו גם יסקור את החיבורים ואת יציקות הבטון, תוך בדיקה כי הכול נעשה מתוך מטרה לזהות ליקויי בנייה או טעויות שנעשות תוך כדי תנועה.

מפקח בנייה מטרתו לייצר עבודה יעילה ובטוחה בשטח, כמו גם להביא לסיום הפרויקט בצורה בטיחותית אך גם יעילה.

בחירת חברת בנייה טובה – כמה דגשים

כאשר אתם בוחרים חברות בנייה, נסו לבדוק מיהם אנשי המקצוע שייקחו חלק בפרויקט, וכיצד ניתן להגן על המבנה ועל האנשים שנמצאים בו בצורה הטובה ביותר. בחינת הבטיחות, התרעה על סכנות, ושיתוף רצוף של בעלי הכנס בנעשה – יכולים למנוע אסונות ולספק תהליך נכון יותר ובטוח יותר עבור כולם! לכן יש לוודא כי מפקח בנייה הופך לחלק אינטגרלי בעת שיפוצים או בזמן בניית מבנה חדש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290