מפקח בנייה בפרויקט שיפוץ דירה – מדוע זה חשוב?

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

משפצים דירה? מעולה! אם בחרתם לבצע שיפוצים בכל מבנה, הרי שאתם עומדים בפני תהליך שגם יעלה את איכות חייכם וגם יעלה את ערכו של הנכס.

עם זאת, רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוצים, כדאי לדעת איך עוברים את התהליך בשלום וזאת בסיוע של מפקח בנייה מקצועי.

בשנים האחרונות רבים הבינו כי השקעה בנכס קיים גם תעלה את ערכו של הנכס בכל הנוגע למכירה או השכרת דירות, כמו גם שתהליכי שיפוצים יסייעו לשמור על מבנה תקין, חזק ונעים למגורים.

אבל מה צריך לדעת רגע לפני שסוגרים חוזה עם הקבלן? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

בחירת אנשי מקצוע – כדי לשפץ כל מבנה, דרושים אנשי מקצוע מומחים כמו קבלני שיפוצים, קבלי חשמל ואינסטלציה, מפקח בניה ,מהנדסים, קוסנטרקטורים ומעצבים.

בחרו את אנשי המקצוע המומחים להם תעודות המסמיכות אותם לעסוק בתחום, תוך בחירת קבלנים רשומים בלבד.

במידה ותרצו לקבל את כלל השירותים במקום אחד, מומלץ לבחור חברת בנייה המעניקה שירותים עבור כל מבנה. בכך תוכלו לחסוך בזמן ועלויות.

פיקוח בנייה – שכרו שירותים של מפקח בנייה על מנת שזה ידאג להגיע אל המבנה ולאשר את התהליכים המתרחשים בו. תפקידו של מפקח בנייה הוא לנטר את הפעילות המתרחשת במבנה, לבדוק תקלות ולהתריע על ליקויים, כמו גם שמפקח זה מנהל את התהליך עבור הלקוחות. בכך אפשר לבצע שיפוץ בטוח ועל הצד הטוב ביותר.

שימו לב! לאחר השיפוצים מומלץ להיעזר בחברות מקצועיות בניקיון בתים לאחר שיפוץ. חברה טובה ואמינה תוכלו למצוא כאן: : http://super-clean.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D-2/ באמצעות ניקיון יסודי תוכלו להרגיש כאילו אתם נכנסים לדירה חדשה ובכך להעלות את איכות החיים!

התאמה ופונקציונליות – הקפידו כי השיפוץ שנעשה במבנה יתאים לצרכים שלכם, כמו למשל שיפוץ מטבח עם הנגשת משטחים לגובה המשתמשים ושימוש בגאדג'טים המתאימים לאורח החיים במבנה.

עיצוב – אל תשכחו לשכור שירותי עיצוב. לאחר ביצוע שיפוצים ולאחר שמפקח בנייה בדק כי הכל תקין, היעזרו במעצב פנים שיוכל להפוך את מרחב המגורים שלכם לפנינה אמתית ולמקום המתאים לאופי שלכם ולטעמכם האישי.

באמצעות כל אלה ועם חתימה עם חוזה מסודר מול הקבלן או מול חברת הבנייה המבצעת – תוכלו לעבור את תהליך השיפוצים על הצד הטוב ביותר!הגדרת תפקיד מפקח בניה

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290