מודד מוסמך לארנונה

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

אוהבים לשלם ארנונה? סביר להניח שלא. אם גם אתם מרגישים שאתם משלמים יותר ממה שאתם צריכים, יכול להיות מאוד שאתם גם צודקים. בדיוק בשביל זה יש לנו מודד מוסמך אשר יכול לבחון את גודל הקרקע לעומת גובה הארנונה שאתם משלמים ובכך להעיד האם אתם משלמים יותר ממה שצריך (או פחות). 

 

מודד מוסמך לארנונה – בשביל מה אנחנו צריכים את זה?

אף אחד לא אוהב לשלם חשבונות, ואף רשות מקומית לא תחזיר לכם כסף שהיא חייבת לכם ללא בקשה מטעמכם. במקרים רבים של תשלום ארנונה יש חישוב שטח נכס שגוי, ואנו בכלל לא מודעים לכך. בדרך כלל העירייה מודדת בעצמה את גודל השטח שלכם, אבל גם לכם מותר להביא מודד מטעמכם. כדי לוודא האם אתם משלמים יותר עליכם להזמין מודד מוסמך (חשוב להדגיש, מוסמך). ברגע בו המודד סיים את העבודה שלו ומצא כי אתם משלמים יותר ממה שאתם צריכים ניתן להגיש בקשה לעירייה והיא תשלח בודק מטעמה. בדרך כלל כאשר יש תשובה זהה אין סיבה להתחיל בהליכים משפטיים, ויש מקרים בהם תקבלו גם החזרים רטרואקטיביים. 

 

מודד מוסמך לארנונה – מחיר

המחיר אותו אנו משלמים עבור שירות של מודד מוסמך מחברת מודדים ישראל מאוד משתנים. מי שיודע, תחום הבנייה הוא אינו תחום מדויק, יש חשיבות לכל מיקום, גודל מבנה, גיל וכן הלאה. כמו כן, גם כאשר אנו מבצעים מדידה פרטית לחישוב ארנונה אין לנו מחיר מסוים. את המחיר המדויק תוכלו לקבל רק לאחר פנייה לחברת מדידות מוסמכת. כמובן שיש לשים לב שאתם עובדים אך ורק מול חברה מקצועית ומורשה, חברה שאינה מורשה אינה רלוונטית משפטית. אנו מאמינים שתמיד שווה לבדוק האם הסכום אותו אתם משלמים הוא נכון לכם, יש מקרים רבים כל כך שאנו פשוט מוציאים הון עתק על חשבונות שאינם כלל רלוונטיים לנו.

 

מודד מוסמך לארנונה – פער מדידות בין העירייה למודד פרטי

כאשר קיים פער בין המדידות אותן ביצעה העירייה לבין המדידות שעשינו באופן פרטי יש לכם שתי אפשרויות. במקרה בו לאחר המדידה גיליתם שאתם משלמים פחות ממה שאתם אמורים, אפשר להגיד במאמר סגור, אל תהיו ראש גדול. במקרה בו אתם משלמים פחות זאת טעות של העירייה, עבדו לפי המצפון שלכם. במקרה בו אתם משלמים יותר עליכם להגיש ערעור למחלקת הארנונה בעירייה עם צירוף הדו"ח של המודד המוסמך שעבד איתכם. במקרה כזה בדרך כלל תשלח העירייה נציג מטעמה לבדוק האם באמת יש טעות בחישוב הקרקע.

 

במקרה בו יש פער הבדלים אך אין תשובה תוכלו לגשת אל הערוץ המשפטי. ישנם עורכי דין אשר מתמחים בסוגיות כאלה מול הרשויות, תוכלו להגיע תביעה נגד הרשות המקומית. היתרון הוא שיש לכם את העדות המדויקת לכך שאתם משלמים יותר, אין סיבה שהתהליך יהיה ארוך כל עוד אתם נעזרים בעורך דין מקצועי, ואותו מודד שבדק את גודל הקרקע הינו מודד מוסמך המוכר על ידי הרשויות.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290