מה חשוב לבדוק לפני שקונים בית?

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

כבר הרבה זמן שאתם חושבים לקנות בית משלכם, ראיתם כבר מספר בתים ואתם לא מצליחים לקבל החלטה על איזה בית ללכת. זו פעם ראשונה שאתם רוכשים בית ויש לכם חשש שתרכשו חתול בשק, בכל זאת, מדובר בסכום רב שחסכתם עבורו הון עצמי גדול ואפשר לומר שזו למעשה עסקת חייכם. אתם כבר זמן רב מחפשים את הקריטריונים החשובים שאיתם תבצעו השוואה, אך יש כל כך הרבה פרטים ואתם הולכים לאיבוד. הנה מספר קריטריונים שאנו בחברת הנדל"ן לידרס מגדירים כחשובים בעת קניית בית.

בדיקת צנרת הבית

לפעמים השקעה טובה היא כאשר מחפשים בתים למכירה בהרצליה או בכל עיר אחרת שהם לא בתים חדשים מהניילון אלא בתים שיש להם לפחות עשרים או שלושים שנים. בבתים אלו סביר שהצנרת כבר ישנה או שהוחלפה על ידי בעלי הבית הנוכחיים. על מנת לא להגיע להוצאות מיותרות, בדקו האם הוחלפה צנרת בשנים האחרונות והאם יש להם קבלה על כך.

בדיקת האלומיניום של הבית – חלונות

חלונות הבתים כיום עשויים מאלומיניום. זו אחת ההשקעות הרציניות בבית והיא עשויה להגיע גם למאה אלף שקלים. כשרוכשים בית קיים, מומלץ למצוא את הבית שיש בו את סגנון החלונות שאתם אוהבים, בצבע שאתם אוהבים וגם חשוב לשים לב שאין בהם פגמים. הרבה פעמים ברכישת דירה אנו חושבים כי החלונות הם לא חלק מעיצוב הבית, אך אין זה נכון, הם חלק בלתי נפרד, יש להם כיום צבעים מאוד מגוונים ולא תמיד זה יתאים לכם.

חלוקה פנימית נוחה

עוד דבר מאוד חשוב לשים לב אליו הוא חלוקה פנימית נוחה של חדרים וחלל מגורים. בדקו שהחלוקה נראית לכם הגיונית ונעימה לכם כאשר אתם נמצאים בתוך הבית. כמו כן, בדקו שהיא מתאימה לצרכים שלכם. נסו לדמיין את הרהיטים שלכם בתוך החלל. חלל פנימי שאינו נוח יגרום אחר כך לחוסר הנוחות שלכם בבית ואתם עשויים להצטער על כך מאוד.

גודל ועיצוב המטבח

מטבח מעוצב הוא אחת ההשקעות היקרות בבתים וכאמור אתם רוצים לחסוך בכמה שיותר כסף בעת הקנייה. עליכם לבדוק היטב את המטבח ולבחור בדירה שבה יש חלל מטבח וארונות מטבח שנוחים לכם. נסו לדמיים מה תשימו בכל מגירה וארון, נסו לדמיין את הבישול במטבח. אם הצלחתם לדמיין זאת בנוחות, הרי שזה מטבח שמתאים לכם.

חדר אמבטיה עם חלון

בחדרי אמבטיה, בעיקר חדרי אמבטיה בבתים ישנים, לא תמיד יש חלון. לפעמים מדובר בפיר או במכשיר ונטה. חלון בחדר האמבטיה הוא חשוב לאוורור האזור מהלחות של המים החמים בעת המקלחת. לחלון תפקיד חשוב והוא מונע עובש בטווח הרחוק.

לסיכום, יש מספר קריטריונים חשובים שכדאי לשים אליהם לב כאשר רוכשים דירה. אם תבדקו זאת ותערכו השוואה, תגיעו לדירה שהכי נוחה וטובה עבורכם.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290