כל מה שרציתם לדעת על בנייה בגבס

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

בנייה בגבס

שיטת הגבס היא שיטה מאוד שכיחה ברוב הבתים בארץ. באמצעות בנייה בגבס ניתן לעצב בקלות רבה את חללי הבית, בין אם זה לחלק את החללים או לעשות תקרה מגבס ועוד. מעבר לכך, חומר הגבס מבודד בצורה הטובה ביותר את הטמפרטורה בבית וכן רעשים ולכן קל לעבוד איתו, לחבר חלקים לחלקים חדשים וכן להשתמש איתו לתיקון ליקויים שונים במבנה. לכן חשב לברר קיר גבס מחיר בטרם שוכרים איש מקצוע לבצע עבודות בנייה בגבס. באמצעות מחירון גבס תוכלו לדעת כמה יעלה לכם בנייה בגבס ואף למצוא את בעל המקצוע שיעמוד בתקציב שיש לכם. חפשו את מחירון גבס ובהתאם לכך הקציבו תקציב לקיר גבס שאתם מעוניינים בו.

מדוע השימוש בקיר גבס פופולארי?

השימוש בקירות גבס פופולארי עד מאוד הודות לפשטות שלהן והיכולת לעצב בהן חללים פנימיים איך שאנו רוצים בקלי קלות, מעבר לכך קירות הגבס זולים מאוד וניתן להגיע איתן לתוצאות טובות מאוד. עם קיר גבס מחיר משתלם תוכלו בקלות לעצב את קירות הבית שלכם בקלות רבה. קיר גבס מחיר אינו יקר ולכן ניתן לרכוש לוח מתחיל בעשרות שקלים בודדים כך שאין צורך בתקציב גדול. עם קיר גבס מחיר משתלם ניתן ליהנות מתוצאות איכותיות לאורך זמן ואף לקבל בידוד אקוסטי ותרמי ברמה הגבוהה ביותר. הודות ליתרונות אלה הפך קיר גבס למשתלם ביותר ברוב שיפוצי הבית. באמצעות קיר גבס מחיר נגיש וזול ניתן לשפץ בקלות את הבית לקבל תוצאות טובות.

אילו סוגי גבס קיימים?

בנייה בגבס כוללת כמה סוגים שונים של גבס בהתאם לצרכי הלקוח והמבנה עצמו. לכן לפני שאתם מחליטים על בנייה בגבס חשוב שיהיו לכם כמה הצעות מחיר, וכך תוכלו לדעת בהתאם למחירון גבס מה התקציב שלכם לקירות גבס. שלושת הסוגים העיקריים לבנייה בקירות גבס כוללים את הסוגים הבאים:

לוח גבס רגיל- לוח הגבס שאנו  מכירים שמגיע בצבע לבן.

לוח גבס עמיד בפני אש- לוח גבס ורוד אשר עמיד במקרים של אש ומגן על ביתנו משריפות.

לוח גבס ירוק- לוח גבס העמיד ברטיבויות שהשימוש בו בחדרים רטובים כמו מטבח, אמבטיה. הגבס עמיד בפני מי הגשם אשר מרטיבים את הקיר החיצוני אך לא לכמויות גדלות של מים.

כמובן שישנם סוגים נוספים שפחות שכיחים כמו לוח גבס משלוב לעמידות גבוהה ביותר ולמניעת אש ולוח פוליסירן מוקצף לבידוד תרמי וכמובן לוח למניעת קרינה ועוד.

את סוג הגבס יש להתאים לצרכי הבניין עצמו ולצרכי הלקוח. ברוב המקרים השימוש בגבס יהיה בגבס רגיל.

מה המחירים של קיר גבס?

מחירון גבס כול התקנת קונסטרוקציה, חומרי בידוד וצבע לקיר באורך של 20 מטר ומחיריו נעים בין 179-250 ₪ למ"ר, כאשר הממוצע של קיר גבס הינו 214 ₪. כמו כן, מחירון גבס כולל שירותים שונים אשר מבוצעים בגבס כגון: תקרה אקוסטית עד 10 מ"ר אשר עולה 129 ₪, תקרה מעל 50 מ"ר אשר עולה 119 ₪. חיפוי קיר גבס באמצעות אומגות עד 10 מ"ר 99 ₪ למ"ר, מעל 50 מ"ר 79 ₪. תקרות גבס עד 10 מ"ר במחיר 199 ₪. בניית קירות גבס כולל הכנה לצבע ובידוד, עד 10 מ:ר במחיר 249 ₪, עד 50 מ"ר במחיר 189 ₪ ומעל 50 מ"ר במחיר 139 ₪. חיפוי קיר גבס בהדבקה עד 10 מ"ר במחיר 89 ₪ ומעל 50 מ"ר במחיר 75 ₪. כלומר כל בנייה בגבס היא במחיר שונה בהתאם לגודל השטח ולמה שאנו זקוקים.

בנייה בגבס

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290