יתרונות שיש לחיפוי קירות

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

 

הבחירה במשטחי שיש לחיפוי קירות מתחילה עם בחירת החומר הנכון. הסוגים הזמינים של שיש כוללים גרניט, קוורץ, טרוורטין וכן הלאה, וקיים מגוון רחב של אפשרויות אבנים טבעיות לבחירה, שכל אחת מהן מגיעה עם רשימת יתרונות משלה. אחד מהחומרים הכי פופולארים הן בישראל והן ברחבי העולם הוא השיש. מדובר בחומר שמשמש גם לפרויקטים של בניה כחיפוי חיצוני או פנימי, אבל לא רק, אלא גם למגוון רחב של מוצרים פונקציונליים ודקורטיביים כמו חיפויי שיש למטבח, משטחים וחיפויים לחדרי אמבטיה ושירותים, מדרגות ועוד. לשיש יש מגוון רחב של יתרונות אך גם כמה חסרונות לצדם. בהיותכם בוחרים משטח שיש עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של שיקולים ביניהם סוג השיש,הסגנגון העיצובי המאפיין אותו, הגוון שלו, הגימור, העובי של השיש וכמובן המחיר. חשוב שהשיש יתאים לצרכים שלכם בהתאמה כמעט מושלמת משום שמדובר במוצר יקר יחסית בו אנו משקיעים פעם בחיים.

מאמר זה מתמקד בבחירת שיש לחיפוי קירות, מסביר למה סוגי שיש מסוימים עשויים להיות יקרים יותר מאחרים, ובודק את השיקולים החיוביים הקשורים בבחירתו.

שיש הוא יותר אמנות מאשר חומר בנייה

הסיבה העיקרית שמובילה אנשים לבחור שיש לחיפוי קירות למטבח, לשירותים או לחדר האמבטיה היא פשוט מכיוון שחומר זה יוצר מוקד שמושך את העין בכל חדר. ברור שצבע ייחודי או נדיר, או דפוסים בולטים יעלו את עלות השיש מהסוגים השונים, אבל אין ויכוח לגבי השאלה עד כמה מדהים יכול להיות השיש הנכון.

חוץ מזה, לא קשה למצוא סגנון שיש לחיפוי קירות שמשלים את כל ההיבטים העיצוביים האחרים, וכי עיצוב וניטרליות הם שיקולים מניעים נוספים כאשר אנשים בוחרים לעצב את ביתם בשיש.

תחזוקה קלה

שיש זקוק לתחזוקה קלה עם ניגוב קל מדי פעם, ובחירת חיפוי שיש לקירות פירושה מראה של אבן מלוטשת באופן קבוע. השיש נראה תמיד מבריק, וכתמים ושריטות אינם בולטים לעין.

יש צורך לבצע עבודות איטום אחת לשנה, במידת הצורך, כדי לשמר את היופי המרהיב שלו ולמתן את ההשפעה של חשיפה למרכיבים שונים לאורך תקופה ממושכת.

חיפוי שיש לקירות זמין במחירים משתלמים

הטעות הנפוצה לגבי חיפוי שיש לקירות היא שזהו חומר בנייה יקר. למרות האיכות הגבוהה שלו, ומרות שברוב המקרים קביעה זו נכונה, ניתן למצוא סוג שיש בתקציב שעומד לרשות רוב בעלי הבתים.

הסיבה למחיר היקר של שיש אטרקטיבי טמונה באיכות ובעיצוב שלו. איכות השיש היא מקור המשיכה המשמעותי ביותר לשיש מכיוון שהיא מייחדת אותו מרוב אפשרויות האבנים הטבעיות.

אז אם אתם מחפשים שיש מושלם עם דפוסים בולטים, תצטרכו להוציא קצת יותר בהשוואה לאנשים שרק מעוניינים בעיצוב חיפוי שיש לקירות מחומרים פשוטים על מנת לעצב את המטבח או חדר האמבטיה שלהם.

 

מחפשים ספק שיש ? AVEN המרכז לשיש ואבן

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290