האם העסק שלי נדרש לממונה בטיחות?

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

אם יש לכם עסק, אתם בוודאי עושים לא מעט על מנת לקדם אותו. אך כאשר מגיעים עובדים ולקוחות, הם ירצו לדעת שהם בטוחים לחלוטין. זוהי האחריות שלכם לשמור על הבטיחות של הלקוחות ושל העובדים. אם אינכם עושים את ההתאמות הדרושות, תמצאו את עצמכם בסכנה גדולה. אך האם אתם צריכים שיהיה לכם ממונה בטיחות בעסק? זוהי בוודאי שאלה שמעסיקה אתכם. במאמר הבא תוכלו לקבל תשובות חד משמעיות לשאלות האלה. כך תוכלו לדעת כי אתם מבחינתכם עשיתם את מה שנדרש על מנת לשמור על הלקוחות ועל העובדים. ברגע שכולם יהיו בטוחים, אתם מבחינתכם תוכלו להתרכז בהגדלת העסק. 

 

מה התפקיד של ממונה בטיחות?

התפקיד של ממונה הבטיחות בעסק הוא לספק למעסיק עצות הקשורות לבטיחות. כלומר כל בעיה שעלולה להתעורר צריכה לעלות בפיו של אותו איש מקצוע. הרי למעסיק אין את הידע ואין את הזמן הנדרש על מנת להתעסק עם העניינים האלה. לכן אותו איש מקצוע אמור להיות זה שאחראי על ביצוע המשימה ומתן כל העצות החשובות. התפקיד של ממונה בטיחות הוא אחד מהתפקידים הכי חשובים בכל עסק. כך שמוטב כי למשימה הזאת תגייסו איש מקצוע המגיע עם כל הכישורים המתאימים. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מסכנים את עצמכם או את האנשים האחרים המבקרים בעסק.

 

מי חייב להעסיק איש מקצוע שכזה?

נדגיש כי על פי החוק במדינת ישראל לא כל העסקים מחויבים להעסיק ממונה בטיחות. אך למרות זאת ישנה המלצה כי כל עסק שיש בו עובדים או שמגיעים אליו לקוחות יעסיק איש מקצוע בתחום הזה. הרי אינכם תרצו למצוא את עצמכם משקיעים את מירב תשומת הלב בהתעסקות עם בעיות בטיחות. מבחינת החוק מקומות עבודה עם מעל ל-50 עובדים מחויבים להעסיק איש מקצוע בתפקיד הזה. אתרי בנייה שיש בהם למעלה מ-100 עובדים יצטרכו להיות כפופים גם לממוני בטיחות. המפקח האזורי הוא זה שקובע איזה בית עסק חייב באיש מקצוע בתפקיד הזה ואיזה עסק לא צריך. תוכלו לשאול אותו באופן פרטני על העסק שלכם על מנת לקבל תשובות חד משמעיות.

 

כמה שעות צריך לעבוד ממונה בטיחות?

האמת היא שאין תשובה אחידה לשאלה הספציפית הזאת. כאשר בעלי עסקים לא ירצו לשלם לממוני הבטיחות משכורות גבוהות על משרה מלאה. אך תזכרו כי בסוף כל מקרה נשקל לגופו, וכל עסק צריך לעשות את ההחלטות הנכונות עבורו. יש עסקים שבהם בעיות הבטיחות עלולות להופיע בכל רגע נתון, וחובה כי יהיה ממונה בטיחות בהישג יד. עסקים קטנים מצד שני שאין בהם כמות גדולה של סיכונים יכולים להתפשר על אחוז משרה נמוך יותר. תמיד תנסו להתחיל מאחוז משרה נמוך יחסית, ועם הזמן תעלו בהתאם לצורך. בסוף תמצאו את עצמכם מוצאים את הנוסחה המושלמת.

 

מחפשים ממונה בטיחות? פנו לחברת פרוסייפ בטיחות

בעבר הייתם צריכים להעסיק ממוני בטיחות בדיוק כמו שאתם מעסיקים כל עובד אחר. כיום יש חברות מנוסות שיספקו לכם ממוני בטיחות מטעמם. כלומר לא תצטרכו להעסיק את העובדים באופן ישיר, אלא רק יספקו לכם את הליווי הדרוש. כל עסק יקבל את איש המקצוע שהכי מנוסה בהיבטי העבודה שלו. רוצים ללכת על בטוח? תוכלו לפנות אל חברת פרוסייפ בטיחות על מנת לקבל מענה הולם. החברה מעסיקה עשרות רבות של ממוני בטיחות, כאשר כולם מגיעים עם ההכשרה המתאימה. גם אתם תוכלו למצוא איש מקצוע שמתאים לכם, ותחסכו לעצמכם כאבי ראש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290