בדיקה הנדסית לפרגולה

פיקוח בניה ופרויקטים במחירים שלא תמצאו באינטרנט באחריות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למידע נוסף והצעות מחיר, מלאו את הטופס

מפקח בניה לבדיקה הנדסית של פרגולה

נכנסתם לבית חדש ואתם רוצים לוודא שהפרגולה שבו היא חזקה ויציבה? אתם חוששים שהפרגולה שלכם מתחילה להשמיע רעשים מוזרים ואולי גם לא נראית ממש יציבה? בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה תיתן לכם את התשובות, ואת הבדיקה הזאת כדאי לעשות כל מספר שנים, גם אם אין חשש אמיתי למצבה של הפרגולה.

לא ממתינים לסימנים – בודקים

מפקח בנייןפרגולה היא מבנה שאפשר למצוא היום כמעט בכל בית שני או שלישי בישראל. הפרגולה היא מבנה אסתטי שמספק לנו צל במרפסות שמש וגינות, אבל צריך לזכור שמדובר במבנה כבד מאוד שבמצב של חוסר יציבות, יכול לגרום סיכון רב לשוהים בקרבתו. החשש לסיכון עולה במיוחד כאשר ניתן לזהות סימנים של חולשה ושחיקה, כמו סדקים גדולים בקורות העץ, רעפים שמתנתקים ממקומם או נטייה של הפרגולה כולה הצידה, אבל כשמזהים את הסימנים האלה זה כבר יכול להיות מאוחר מדי, ולכן חשוב להזמין בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה בכל תקופה של מספר שנים, ולא להמתין להופעת הסימנים הללו.

מה כוללת בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה?

בדיקה הנדסית לפרגולה כוללת בחינה של קונסטרוקציית הפרגולה, חיבור עוגני הפרגולה עם הקירות והרצפה ובדיקת קירוי הרעפים. במסגרת זו, המהנדס בודק האם קיימים סימנים, אפילו הזעירים שבהם, שמתחילים להצביע על שחיקה מהותית שיכולה להתפתח לכדי ליקוי מסוכן. כמו כן, בודק המהנדס שיפועים של כל קורות הקונסטרוקציה על מנת לזהות תחילתה של הטיה ואובדן יציבות. בסך הכל, לאחר בדיקה הנדסית לפרגולה על ידיחברת פיקוח, תוכלו לדעת בדיוק מה מצב הפרגולה, כך שאם מצבה תקין תוכלו לשבת בצילה בראש שקט ובטוח, ואם יש בה ליקויים מהותיים, תדעו בדיוק מה צריך לתקן ואיך להעניק לפרגולה עוד שנים רבות של חיים.

מדוע הבדיקה מבוצעת על ידי מפקח בניה?

בדיקה הנדסית לפרגולה צריכה להתבצע על ידי גורם המוסמך לכך, והגורם הזה הוא מפקח בניה. מפקח בניה הוא איש מקצוע בעל תואר בהנדסת בניין, ובעל הסמכות לאשר מבנים וקונסטרוקציות בכל קנה מידה. אישור פרגולה לא דורש אמנם את אותה הסמכה כמו אישור גורד שחקים, אך דורש הסמכה בכל זאת, ואת ההסמכה הזאת אפשר למצוא אצל מפקח בניה.

אם אתם רוצים ליהנות מצילה של הפרגולה למרפסת השמש או בגינה שלכם, ואין לכם ממש מושג אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את הראש השקט הזה לאור המראה הרעוע של הפרגולה, אתם רוצים להזמין כבר היום בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה, לקבל רשימה של כל הליקויים הקיימים בה, במידה וקיימים כאלה, ללמוד על מידת החומרה שלהם ועל פי הצורך לבצע את התיקונים הנדרשים. או שפשוט תקבלו אישור שהפרגולה שלכם תקינה, יציבה וחזקה כתמיד.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

073-3753290